اخبار تخصصی, مقالات تخصصی, مقالات مکانیزاسیون

شرکت BCS در آمریکا و هرآنچه که درباره BCS آمریکا باید بدانید

bcs america ، شرکت BCS

مجموعه بزرگ کشاورزان کالا برای اولین بار به صورت تخصصی به معرفی کمپانی و شرکت BCS مینمایند. امیدواریم که این کار بتواند بر دانش مجموعه ی کشاورزان کشور عزیزمان بیافزاید.

 

توزیع محصولات BCS در مجموعه کشاورزان کالا

 

صفحه رسمی اینستاگرام مجموعه بزرگ کشاورزان کالا

 

شرکت BCS در گذر زمان

در سال 1942 ، مهندس لوئیجی کاستولدی ( Luigi Castoldi ) یک ماشین چمن زنی داسی شکل طراحی و تولید کرد.

با استفاده از این ماشین چمن زنی در زمین های چمن کاری شده ، افزایش بهره وری و کاهش نیروی انسانی را شاهد بودیم.

با افزایش بهره وری و کاهش چشمگیر تلاش فیزیکی مورد نیاز برای برداشت یونجه و سایر محصولات علوفه ای ، انقلابی بزرگ در کشاورزی ایجاد شد.

 

شرکت BCS و وضعیت کنونی

امروزه ، شرکت مهندس کاستولدی ، BCS S.p.A ، همچنان به وظیفه خود برای افزایش بهره وری مشتریان خود و کاهش تلاش فیزیکی و راحتی کار ادامه می دهد.

تراکتورهای دو چرخ همه کاره با کاربرد آسان ، برای انجام طیف وسیعی از کارها ، از انواع چمن زنی – آماده سازی بستر بذر – تا برف روبی ، ساخته و روانه بازار شده اند.

با بیش از دو میلیون مشتری فعال در بیش از 80 کشور دنیا ، شرکت BCS بزرگترین تولید کننده تراکتور و اتصالات دو چرخ در اروپا است.

این کارخانه ، در نزدیکی شهر میلان ، در کشور ایتالیا ساخته شده است.

هدف شرکت BCS ، کار و تلاش برای تأمین تقاضای روزافزون تراکتورهای چند منظوره تمام چرخ دنده می باشد.

که این تراکتورها برای ارائه ده ها سال خدمات قابل اعتماد به مشتریان ساخته شده است.

مجموعه BCS در تلاش است که همواره به توسعه خود ادامه دهد.

 

ورود شرکت BCS به آمریکا

محصولات BCS در اوایل دهه 1970 در زمانی وارد کشور آمریكا شدند كه آمریكایی ها در حال لذت بردن از سبزی کاری ، زراعت و باغداری بودند و به صورت جد به دنبال خودكفایی در این دو مقوله بودند.

تراکتورهای دوچرخ با عقب بند و روتیواتور و تیلر و سایر تجهیزات به سرعت توانسن توانایی و موفقیت خودشان را در آمریکا اثبات کنند و جشن بگیرند. زیرا این دستگاه ها به شدت بهتر و با کارایی بالاتری نسبت به دستگاه های تولید شده به عنوان چمن زن و شخم زن آمریکایی به کشاورزان معرفی شدند.

ماشین آلات کشاورزی چمن زنی آمریکایی به سرعت جای خود را به دستگاه های تولید شده شرکت BCS دادند.

علاوه بر کشاورزان و باغداران ، به سرعت صاحبان و ملاکین روستایی و شهری به عظمت و کارایی دستگاه پی بردند. به گونه ای که برای قسمت هایی مانند اطراف حوضچه های استخر ، باغچه ها ، فضاهای تنگ و اطراف نرده ها بسیار کاربردی و عالی بودند.

همچنین قابل استفاده برای اطراف درختان و نهال های کاشته شده بودند.

همچنین کشاورزان حرفه ای و تجار و موسسات دولتی و خصوصی به این قضیه پی بردند که استفاده از این تراکتورهای دوچرخ بسیار بهتر از تراکتورهای چهارچرخ می باشد. علی الخصوص برای زمین هایی با شیب زیاد ، کنار جاده ها ، برف روبی پیاده رو ها و بسیاری اماکن دیگر که امکان استفاده از تراکتور چهارچرخ وجود نداشت.

 

وضعیت خدمات شرکت BCS در آمریکا

تقریباً چهل سال بعد از حضور محصولات شرکت BCS در ایالات متحده ، اکنون ده ها هزار صاحب BCS در ایالات متحده و کانادا وجود دارند.

بالای 700 فروشنده خدمات ، چهار توزیع کننده منطقه ای و یک مرکز ملی (در پورتلند ، اورگان) از آنها پشتیبانی می کنند.

 

ماموریت شرکت BCS در آمریکا

مانند شرکت BCS در ایتالیا ، ماموریت BCS America افزایش بهره وری و کاهش تلاش فیزیکی مورد نیاز برای انجام وظایف و پروژه های بیرونی شما است.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *